KONST / Litografier / Färglitografi 11898037
nr 1189 8037
Färglitografi
Lena A Linderholm (f. 1947), Sverige. Signerad, numrerad 1448/1750. Motivet: 73x55 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 11 juni 2018
kl 18:26:17
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)